خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

ممبر پاپ آپ تلگرام به چه صورت است؟ این ممبرها جز کدام دسته از گروه ممبرهای تلگرام قرار دارند؟

میتوان گفت که ممبرهای پاپ آپ همان ممبرهای اختیاری تلگرام هستند که افراد میتوانند برای گروه یا کانال تلگرامی خود سفارش دهند و یا خودشان از طریق تلگرام به اضافه کردن آنها بپردازند.

در این مقاله از سایت مستر انگیزه قصد داریم به ممبرهای پاپ آپ تلگرام و روش فعالسازی و خرید آن بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

 نحوه خرید ممبر پاپ آپ تلگرام به چه صورت است؟

یکی از راه های افزایش بازدید کانال تلگرام، استفاده از ممبر پاپ آپ تلگرام میباشد. در این روش اصلا افراد به اجبار وارد کانال تلگرام شما نمیشوند بلکه این مورد اختیاریست. در واقع این روش به کونه ای هست که هنگامی که افراد مشغول کار با موبایلشان هستند، کانال تلگرام شما به صورت پاپ آپ به آنها نمایش داده میشود. در صورتی که تمایل داشته باشند در کانال تلگرام شما عضو میشوند. در این روش از عضوگیری ریزش به شدت پایین می آید. همچنین بازدید از کانال تلگرام شما به طرز چشمگیری افزایش میابد.

ممبر پاپ آپ تلگرام چه مزایایی دارد؟

✅در این روش افرادی که عضو کانال شما میشوند کاملا واقعی هستند و همچنین به اختیار خود در کانال شما عضو شده اند.

✅ریزش ممبر در این روش بسیار کم میباشد.

✅پست های کانال تلکرام شما بازدید بیشتری خواهد داشت.

✅این روش بهترین نوع ادد کردن ممبر برای کانال های فروشگاهیست.

خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

شما میتوانید از طریق همین سایت پکیج های ممبر پاپ آپ را انتخاب کرده و خریداری کنید. بقیه کارها را به ما بسپارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در زمانی که ممبرها میخواهند اضافه شوند از پست گذاشتن در سایت خودداری کنید. ممبر پاپ آپ این اطمینان را به شما میدهد که اعضا واقعی هستند و ربات یا اعضای فیک وارد کانال شما نشده اند. شاید بعضی از افراد در تلگرام فعال باشند اما به ظاهر آنلاین نیستند اما این مورد چیزی از حقیقی و واقعی بودن این افراد و همچنین بازدید از مطالب شما کم نمیکند. بازدید پست شما در این روش از ممبرگیری بسیار بالاست و اگر مطالب و پست های شما برای اعضای کانال جذاب باشند، بازدید پست ها بیشتر نیز میشود. اگر پست های شما برای مخاطبانتان جذابیتی نداشته باشد انتظار آن میرود که کانال شما با ریزشی اعضا روبرو شود. در نتیجه حتما در کانال خود از مطالب خوبی استفاده کنید تا ریزشی کانال شما به حداقل برسد. میتوان گفت که این روش جزو بهترین روش های افزایش ممبر کانال و بازدید از پست میباشد. در صورتی که کانال شما مخاطب زیاد ندارد میتوانید از این روش کانال خود را فعال کنید و کسب و کار خود را رونق دهید.

فعال کردن اعلان پاپ آپ تلگرام برای مخاطبین خاص

آموزش فعال کردن ممبر پاپ آپ

بهتر است قبل از آموزش، با اعلان پاپ آپ کمی آشنا شوید. در حقیقت این اعلان نوعی نوتیفیکیشن است که بر روی نمایشگر دستگاه نمایان میشود. همچین قابلیتی در تلگرام نیز وجود دارد. به عنوان مثال وقتی شما در تنظیمات تلگرامتان قابلیت نمایش اعلان پاپ آپ را برای مخاطبینتان فعال کردید، هر زمان آن ها پیغامی دهند برایتان یک پنجره پاپ آپ ظاهر خواهد شد که به شما این امکان را میدهد که بدون باز کردن برنامه به آن پیام پاسخ دهید. شما به راحتی میتوانید این اعلان ها را برای یک مخاطب یا بعضی از مخاطبانتان فعال کنید.

برای فعال سازی اعلان پاپ آپ مطابق روش زیر عمل کنید.

✅برنامه تلگرام را باز کنید.

✅به بخش پنحره گفتگو یا چت مورد نظر بروید.

✅با لمس نام مخاطب وارد صفحه اطلاعات آن شوید.

✅روی گزینه Notifications کلیک کنید.

✅روی گزینه Customize که در پنجره پاپ آپ نشان داده شده است کلیک کنید.

✅گزینه Enable Custom Notifications را تیک کنید.

✅درقسمتی که به عنوان Popup notifications میباشد روی گزینه Enabled بزنید تا نمایش نوتیفیکیشن پاپ آپ بر روی تلگرام شما فعال شود.

در نتیجه هر زمان که شما پیام جدیدی دریافت کنید، یک نوتیفیکیشن پاپ آپ نیز برای شما ارسال میشود.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *